• Svadobná fotografia

  Nechajte si zvečniť jedinečný deň svojho života prostredníctvomumeleckých fotografií a dovoľte mi zachytiť emócie, atmosféru a prchavé okamžiky tohto jedinečného dňa.

  Obsahuje fotografie zachytávajúce celý priebeh svadby (prípravy, umelecká fotografia, sobáš, príchod do svadobnej sály, prvý tanec, fotografie novomanželov s rodinou a so svadobnými hosťami, odčepčenie...). Tieto fotografie sa budú zároveň nachádzať na DVD s obalom, ktorý bude vytvorený z kolážových umeleckých fotografií s uvedením mien novomanželov a dátumu konania svadby.

  • 1x DVD s obalom (cca 120-200 umelecky upravených fotografií (vo farebnej aj čiernobielej verzií) + ostatné nafotené fotky, celkovo okolo 500-900 fotografií).
  • Svadobný fotoalbum s fotkami (luxúsny svadobný vyšívaný fotoalbum s tzv. lepiacimi fóliami (rozmer fotoalbumu 28x31 cm) + 30 ks vytlačených upravených fotiek z portrétneho fotenia (rozmer fotografie 18x26 cm)

  Obsahuje fotografie zachytávajúce portrétne umelecké fotografovanie. Tieto fotografie sa budú zároveň nachádzať na DVD s obalom, ktorý bude vytvorený z kolážových umeleckých fotografií s uvedením mien novomanželov a dátumu konania svadby.

  • 1x DVD s obalom (cca 50-100 umelecky upravených fotografií (vo farebnej aj čiernobielej verzií) + ostatné nafotené fotky, celkovo okolo 100-200 fotografií)